להיות סטנדאפיסט זה לא רק כישרון להצחיק


ברור לכולנו שמהותו ורצונו של סטנדאפיסט הוא להצחיק מלוא הגרון את מי שהגיע לראות אותו מופיע. בין אם מדובר על הופעה במועדון מסוים ובין אם מדובר בהופעת סטנד אפ באירוע כלשהו, הרי שכבר מהרגע הראשון שאדם בעל כישרון להצחיק עולה לבמה אנו מצפים לראות אותו גורם לנו לצחוק בכל רגע של ההופעה שלו.

אך נראה כי חשוב מאוד להתייחס לעוד נקודות של מי שמציג את עצמו כסטנדאפיסט. כלומר עלינו להבין שלהצחיק אנשים זה לא רק עניין של כישרון לספר בדיחות או יכולת להציג חומרים שנכתבו על ידי אחרים. כשמדובר על מופע איכותי של סטנדאפיסט איכותי, זה הרבה יותר מכתיבת הבדיחה המצחיקה ביותר.

 

החיבור הנכון עם קהל מכל סוג
נתחיל מכך שמי שמופיע בהופעות סטנד אפ שונות חייב ליצור קשר חיובי עם הקהל שלו. יתרה מכך, הרי שהוא חייב לעשות זאת כבר מהשנייה הראשונה שהוא עולה על הבמה. זאת מאחר וכידוע לנו רושם ראשוני הוא דבר חשוב מאוד, ואם לא נוצר רושם ראשוני חיובי, הרי שכל ההופעה יכולה להיות כושלת ולא מהנה.

בשנים האחרונות מכירים לא מעט אנשים את כישרונו של בני ברוכים ואת היכולת שלו לתקשר מיידית עם כל קהל בפניו הוא מופיע. אין ספק שכל מי שמתחבר במהרה לקהלים שונים שמולם הוא מופיע יכול להצחיק מבוגרים, צעירים, נשים וגברים, וכמובן גם לשתף אותם בצורה פעילה במופע שלו בהתאם לרצונו.

 

עדכון מתמיד של החומרים 
יש עוד נקודות חשובות שמראות עד כמה קומיקאים שמתמחים בסטנד אפ מציגים רמה גבוהה יותר מאשר אחרים. אם נדבר למשל על חידוש המופע מדי פעם ושילוב של חומרים חדשים כדי שלא לשעמם את הקהל וכדי לא להציג בדיחות ממוחזרות, הרי שנבין עד כמה עדכון החומרים הוא בעל חשיבות רבה לצופים.

כל מי שמגיע לראות מופע סטנד אפ שמחדש את עצמו כל הזמן מבין מיד שהוא הולך ליהנות לאורך כל דקה של המופע. בני ברוכים הוא אחד מאומני הסטנד אפ שיודעים לרענן את המופע שלהם ולהציג בכל פעם מחדש רוח מיוחדת שהופכת את הבדיחות שלו למקוריות הרבה יותר. לדף הבית: לחץ כאן...

053-9419081​